Ukázal úplne všetko! Hasič v ČS má talent sa extrémne odviazal!

Posted by Marcus in Články

JOJ|Hitky.sk|Napísal Zara|18.novembra2018|

Šou Česko Slovensko má talent je v aktuálnom ročníku mimoriadne plodná nielen na skutočne jedinečné talenty, ale aj bizarné situácie, ktoré dokážu divákov neustále poriadne šokovať. Jedným z kontroverzných súťažiacich je jednoznačne i divoký “hasič” Markus, ktorý doslova rozpálil celé štúdio!

Extravagantný tanečník Markus nie je vo svojej profesii žiadnym nováčikom. Fešák s tehličkami na bruchu sa predstavil porote šou Česko Slovensko má talent ako hasič, ktorý sa počas svojho vystúpenia celkom odhalil. Kým porota lapala po dychu, niektorým divákom bol mladík možno známy z videnia. Niet sa čo čudovať, striptér sa okrem talentu zúčastnil aj jojkárskej šou Take Me Out, kde si na vlastnej koži vyskúšal randenie so šelmičkou.

V rodinnom televíznom programe však predviedol kontroverzné číslo, ktoré bolo oku lahodiace najmä pre dámy. Moderátorka Lujza síce len sucho skonštatovala, že toto nie je nič pre ňu, no Diana Mórová šla na statnom hasičovi oči nechať. Potom, ako ho v závere zakrývala už len prilba, porotkyne si dokonca vypýtali jeho telefónne číslo na súkromné účely. Aj keď Marcus v šou do ďalšieho kola nepostúpil, jeho vystúpenie sa rozhodne zapísalo medzi tie najvýraznejšie v aktuálnom ročníku.

 

Divoké vystúpenie “hasiča” Marcusa môžete vidieť  >>>TU<<<

 

 

 

 

 

Leave a Reply