Milé dámy, milé Slovenky, na jeseň 2018 sa môžete tešiť na nový projekt, ktorý je určený práve pre vás.Skupina The Gentlemen Slovakia vyráža na tour po 18 mestách. Tour je zostavené tak, aby si každá žena na Slovensku mohla prísť pozrieť vystúpenie plné gentlemenstva, tanca, vášne a samozrejme aj dávky zdravého humoru. Skupina je zložená výlučne len zo slovenských gentlemenov.

Pod dohľadom dvorného choreografa JOHNNYHO MEČOCHA vytvorili unikátny slovenský projekt, kde sa každej žene aspoň na chvíľu zrýchli dych a prenesie sa do sveta plného inšpirácie. Moderátor na akcii nebude nikto iný, ako náš stály člen BINĎO.

Tanečníci pochádzajú z každého kúta Slovenska. Každý z nich zastupuje svoj kraj čím skupina dostáva výnimočnosť. Základom skupiny je gentlemenský postoj k show. Neponúkajú klasický striptíz, ale moderné divadelné predstavenie s trendovými prvkami. Pripravili si pre vás rôzne teamové choreografie a rozhodli sa zaradiť aj jednu špeciálnu, rýdzo slovenskú.

„Veríme, že slovenské ženy ocenia našu snahu, že sme vytvorili historicky prvú, slovenskú skupinu gentlemenov, ktorí odovzdajú na pódiu aj dušu pre vás. Nie sme dokonalí, ale spravíme všetko preto, aby sme naplnili všetky očakávania a priniesli vám dokonalý pôžitok z predstavenia. Budeme sa snažiť vás poriadne zabaviť, ale aj inšpirovať“, dodáva organizátor podujatia.

Skupina The Gentlemen Slovakia za svoje pôsobenie, predstavila  svoju show pre ženy v rôznych krajinách:  Rusko, Anglicko, Rakúsko, Nemecko, Lotyšsko, Bielorusko, Švajčiarsko, Česká Republika, Poľsko a teraz sa chystajú dobiť aj Slovensko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *