Volala nám jedna pani,vraj by chcela striptíz na oslavu 60-tky.Bol to normálny telefonát.Vtedy sme ešte netušili ako sa to vyvrbi.Dozvedeli sme sa,že oslava bude prebiehať v Žiline v kongresovej sále jedného hotela.

Stripér Marcus dorazil na miesto.Vítali ho dve natešené ženy okolo 50-tky.Po chvíľke konverzácie vošli dnu do hotela.Ukázali mu miestnosť vedľa recepcie kde sa môže prezliecť. Po pol hodine chystania je všetko nachystané na ozajstný pánsky striptíz.

Všetko sa zdalo normálne a ako na každej oslave.Panovala skvelá nálada a všetci sa výborne bavili. Osadenstvo bolo pomiešané.Vpredu sedeli iba ženy v zrelom veku a vzadu muži a pár hanblivých žien.Oslávenkyňa mala nevinný pohľad.Mala výzor slušnej ženy v dlhých žltých spoločenských šatách.

Hudba sa spustila a vštetci sú v napätí.Chvílku sa nič nedialo a zrazu vpochodoval námorník do miestnosti a z publika sa ozval potlesk.
Striptér tancuje hádže zvodné pohľady po ženách a šibalsky sa usmieva.Zvodnými tanečnými pohybmi ich dostáva do vzrušenia.Venuje sa ako aj publiku tak aj oslávenkyni.
Začína si rozopínať námornícku uniformu gombík po gombíku.Zrazu k nemu priskočí asi 60-ročný dedko,Je to zrejme manžel oslávenkyne.S úsmevom na tvári si aj on začne vedľa Marcusa rozopínať
gombíky na košeli. Marcus prekvapene a zaskočene pozerá.Všetci výbuch smiechu a publikum už tlieskaním povzbudzuje.Dedko si dal dole košelu a už s ňou vrtí
nad hlavou. To bude ešte divoké hovorím si.Marcus pokračuje…

Po asi deviatich minútach je Marcus iba v boxerkách.Oslavenkyňa sedí na stoličke a striptér stojí pred ňou.To už ona nevydrží a snaží sa z neho strhnúť boxerky.Nepodarilo sa jej to a ho stiahla na svoje kolená a drží sa ho okolo pása a nechce ho pustiť a kričí:,, Ten je môj, ten je môj!!,,
Všetci sa začali uvoľnene chichotať a ona sa nevzdáva.Ruky sa snaží dostať do boxeriek a ,,uchmatnúť si tam niečo pre seba,,.
Prekvapený Marcus má čo robiť aby sa ubránil.Ide radšej dozadu k tým hamblivejším aby si chvílku oddýchol.Blíži sa záver striptízového vystúpenia.

Boxerky dole a Marcus má iba červenú šatku a ide k oslávenkyni.Tá ho hneď obíjme okolo pása a už ho škrábe na zadku a nechce ho pustiť.
Marcus sa snaží vyslobodiť no ide to len ťažko. Nakoniec sa mu to podarilo.

Rýchla poklona objatie pre oslávenkyňu a radšej uteká do šatne.
Publikum nadšene tlieska.Smejú sa od ucha k uchu a prekvapene pozerajú na oslávenkyňu.Tá nevinné hovorí:,,Život a striptéra si treba vychutnať.,,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *