Dámy, ak sa rady pozeráte na krásne vypracované mužské telá, ktoré sa navyše dokážu aj perfektne hýbať, nemali by ste si dať ujsť nadupanú šou krásavcov z The Gentlemen Slovakia.

Šestica chalanov si pre ženy opäť pripravila skvelú šou plnú tanca, ale najmä nahých tiel.

„Skupina The Gentlemen Slovakia vyráža na tour po 18 mestách. Tour je zostavené tak, aby každá žena na Slovensku, mohla prísť si pozrieť vystúpenie plné gentlemenstva, tanca, vášne a samozrejme aj kopec dávky zdravého humoru. Neponúkame klasický striptíz, ale moderné divadelné predstavenie s trendovými prvkami. Pripravili sme si pre vás rôzne teamové choreografie a rozhodli sme sa zaradiť aj jednu špeciálnu, rýdzo slovenskú,“ prezradili o turné krásavci.

Zaujímavé pritom je, že každý jeden zo šestice mužov dnes vyzerá naozaj super, no v minulosti tomu nebolo tak. Pozrite sa na ich fotky spred rokov. Ten rozdiel je naozaj neuveriteľný! Chalanov sme sa opýtali aj pár otázok ohľadne ich premeny.

TANEČNÍK LUCAS

Čo vás motivovalo k tomu, aby ste na sebe začali makať?
Moja motivácia je hlavne zdravotný a vitálny životný štýl, a samozrejme teraz práca profi striptéra, ktorú milujem. Fitnes sa stalo súčasťou môjho života a myslím si, že už ostane do konca života.

V čom je váš súčasný život iný v porovnaní s minulosťou, kedy ste nemali dokonalú figúru?Kvalita života teraz je neporovnateľná ako predtým. Zdravá strava, veľa energie a kvalitný spánok, toto je všetko teraz súčasťou môjho života.

Čo všetko musíte robiť, aby ste vyzerali tak, ako vyzeráte?

Ja osobne nemusím držať diéty. Stravujem sa podľa pocitu, čo si telo vypýta. Trénujem 5x do týždňa vo fitnes centre a 3x do týždňa máme tanečné tréningy, takže sa to dá počítať, ako kardio. Občas zájdem na masáž a každé 2 týždne na úpravu vlasov a brady.

TANEČNÍK CHRIS

Čo vás motivovalo k tomu, aby ste na sebe začali makať?

V prvom prípade moje zdravie, keďže som začal mať zdravotné problémy. V druhom rade som sa nevedel pozrieť na seba, a to mi vadilo. Celé telo ma začalo bolieť a bol som neobratný, lenivý a keď ma známi zavolali športovať, tak aj kondícia bola úplne mizerná. To už bolo dosť dôvodov, aby som sa zamyslel a spravil rázny krok.

V čom je váš súčasný život iný v porovnaní s minulosťou, kedy ste nemali dokonalú figúru?

Dôležité je to, že sa cítim oveľa pohodlnejšie a moje telo zvláda oveľa väčšiu záťaž ako predtým. Momentálne už môžem pomôcť a dávať ďalším ľudom svoju skúsenosť, ako sa dá začať o seba starať a mať správnu životosprávu.

Čo všetko musíte robiť, aby ste vyzerali tak, ako vyzeráte?

Všetky začiatky sú ťažké. Najťažšie je, zvyknúť si začať sa správne a pravidelne stravovať. Ak človek nabehne na správny režim, je už oveľa jednoduchšie schudnúť aj vydávať vo fitku plnohodnotný tréning. Môj spočíva v tréningu 3-5 krát do týždňa a raz za čas si vyjdem cez víkend buď na bicykel, korčule, plávanie alebo nejaká dobrá túra v prírode.

TANEČNÍK ANTHONY

Čo vás motivovalo k tomu, aby ste na sebe začali makať?
Mojou motiváciou bolo od puberty byť iný ako ostatní. Cvičeniu sa venujem 11 rokov a až po čase človek pochopí, že robiť niečo pre svoje telo a zdravie je omnoho ťažšie, ako zaradiť sa do davu a uspokojiť sa s priemerom. Presne toto je moja motivácia!

V čom je váš súčasný život iný v porovnaní s minulosťou, kedy ste nemali dokonalú figúru?

Ako som povedal, už 11 rokov cvičím, mám za sebou obdobie, kedy som aktívne súťažil, no momentálne to robím len pre seba. Športoval som odmalička, čiže rozdiel medzi životom v minulosti a tým súčasným u mňa určite nie je.

Čo všetko musíte robiť, aby ste vyzerali tak, ako vyzeráte?

V prvom rade musí byť človek spokojný sám so sebou. Nie je dobré tvrdiť, čo musí a čo by nemal. Každé telo je iné a reaguje inak na všetky podnety. Určite je dôležité zdravo sa stravovať a cvičiť tak, aby ste sa cítili čo najlepšie. Nie je to o troch hodinách denne vo fitnes centre a diéte, pri ktorej ľudia nejedia radšej nič, len aby za každú cenu schudli. To je najhoršie, čo môžu urobiť.

TANEČNÍK MARCIO

Čo vás motivovalo k tomu, aby ste na sebe začali makať?
Základným bodom, prečo som začal na sebe makať, bolo vybudovanie rešpektu a postavenie sa šikane. Začal som na strednej škole, keď som mal 15 rokov. Pravdou je, že slabší a chudší to majú ťažšie ako chlapci, ktorí sú vyspelejší a väčší.

V čom je váš súčasný život iný v porovnaní s minulosťou, kedy ste nemali dokonalú figúru?

V prvom rade ťa ľudia viac registrujú a v niektorých prípadoch sa ti dvere možností otvárajú aj samé, aj keď samozrejme nie je to len o postave, ale kompletnom zovňajšku, na ktorom tiež treba pracovať. Potom je to aj o väčšom rešpekte, aj keď už si na tom dnes nezakladám…. V poslednom, najdôležitejšom bode sa človek cíti pozitívnejšie a silnejšie. Keď svoju energiu dokážeš využiť na budovanie postavy a po rokoch vidíš aj výsledky, dokáže ťa to namotivovať budovať aj svoju kariéru a ciele/sny.

Čo všetko musíte robiť, aby ste vyzerali tak, ako vyzeráte?

V prvom rade úprava stravy, vykašľať sa na zbytočne sacharidy, a samozrejme, makanie vo fitku. Osobne trávim v telocvični 40 minút cca 4x maximálne 5x týždenne, tanečné tréningy do toho nerátam aj keď tie majú svoju funkciu a efektivitu na postavu, slnko a solárium je taktiež súčasťou finálneho odťuknutia toho, aby postava vyzerala ešte lepšie a výraznejšie. Kozmetika a účes (obočie, brada, výživa pokožky a pod) detaily sú pre mňa relaxom, ktorý si robím sám, lebo je to trávenie času sám so sebou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *