Ukázal úplne všetko! Hasič v ČS má talent sa extrémne odviazal! by Stripterbratislava

JOJ|Hitky.sk|Napísal Zara|18.novembra2018|

Šou Česko Slovensko má talent je v aktuálnom ročníku mimoriadne plodná nielen na skutočne jedinečné talenty, ale aj bizarné situácie, ktoré dokážu divákov neustále poriadne šokovať. Jedným z kontroverzných súťažiacich je jednoznačne i divoký “hasič” Markus, ktorý doslova rozpálil celé štúdio!

Read more

Dámsky striptíz by Stripterbratislava

Hrá príjemná hudba, osvetlenie je stlmené a na pódium prichádza nádherná žena. Začína tancovať a pomaly sa vyzliekať. Striptíz je veľmi erotická show. Vybrať si môže každý. Pre decentné oslavy je tu Americký striptíz, pre náročné publikum lesbická show.

Read more

Rozlúčka so slobodou by Stripterbratislava

Prípravy na svadbu v mnohých prípadoch počítajú aj s rozlúčkou so slobodou. Ako taká rozlúčka vyzerá a čo “obnáša” sa dočítate v našom článku.

Read more

Rozlúčka so slobodou – striptíz by Stripterbratislava

Rozhodli ste sa do toho udrieť? Už máte všetko zariadené okolo svadby a len uvažujete o tom, ako správne osláviť posledné dni slobody? Veľkým trendom sa v posledných pár rokoch stal striptíz a to pánsky aj dámsky.

Read more

Striptíz show by Stripterbratislava

Ak sa chcete patrične pobaviť a máte radi erotiku na úrovni, potom je striptíz tou správnou voľbou. Že nemáte dostatok odvahy? Vezmite so sebou aj svojich priateľov a odvážte sa zažiť ozajstné erotické dobrodružstvo.

Read more

RADIKÁLNA premena slovenských striptérov: Dnes zvádzajú svalmi, no v minulosti vyzerali úplne inak by Marcus

Dámy, ak sa rady pozeráte na krásne vypracované mužské telá, ktoré sa navyše dokážu aj perfektne hýbať, nemali by ste si dať ujsť nadupanú šou krásavcov z The Gentlemen Slovakia.

Šestica chalanov si pre ženy opäť pripravila skvelú šou plnú tanca, ale najmä nahých tiel.

„Skupina The Gentlemen Slovakia vyráža na tour po 18 mestách. Tour je zostavené tak, aby každá žena na Slovensku, mohla prísť si pozrieť vystúpenie plné gentlemenstva, tanca, vášne a samozrejme aj kopec dávky zdravého humoru. Neponúkame klasický striptíz, ale moderné divadelné predstavenie s trendovými prvkami. Pripravili sme si pre vás rôzne teamové choreografie a rozhodli sme sa zaradiť aj jednu špeciálnu, rýdzo slovenskú,“ prezradili o turné krásavci.

Read more

Gentlemani nevymreli! A na jeseň prídu aj za vami by Marcus

Milé dámy, milé Slovenky, na jeseň 2018 sa môžete tešiť na nový projekt, ktorý je určený práve pre vás.Skupina The Gentlemen Slovakia vyráža na tour po 18 mestách. Tour je zostavené tak, aby si každá žena na Slovensku mohla prísť pozrieť vystúpenie plné gentlemenstva, tanca, vášne a samozrejme aj dávky zdravého humoru. Skupina je zložená výlučne len zo slovenských gentlemenov.

Pod dohľadom dvorného choreografa JOHNNYHO MEČOCHA vytvorili unikátny slovenský projekt, kde sa každej žene aspoň na chvíľu zrýchli dych a prenesie sa do sveta plného inšpirácie. Moderátor na akcii nebude nikto iný, ako náš stály člen BINĎO.

Read more

Vyzlieka sa za peniaze, no so zákazníčkami nespí. Deň so striptérom Marcusom by Stripterbratislava

Noizz | 31 okt 17 12:05 | BRATISLAVA/Martina Beňová

Každý má nejaký sen. Niekto sa chce stať lekárom, niekto spisovateľom a niekto striptérom. Marcus je vo svojej profesii vyhľadávaným tanečníkom, ktorý sa už zúčastnil aj televíznej šou a pobláznil Slovensko.

My sme so striptérom Marcusom strávili jeden deň aj večer. Pozri sa s nami na to, ako jeho deň prebieha. Upozornenie: Fotky v článku nepochádzajú z konkrétneho večera, nakoľko zachovávame anonymitu zúčastnených klientov, ktorí si ho objednali 🙂

Read more

Sexi striptér Marcus dostáva ženy do varu by Stripterbratislava

NEVESTA.SK | 1.10.2015, 14:00 | BRATISLAVA/Žaneta

Nebuďte konzervatívni a nudní, ale rozlúčte sa so slobodou v patričnom štýle. Pretože rozlúčková párty bez striptízu nie je poriadnou! Ak nehľadíte na konvencie a chcete nevestu prekvapiť usporiadaním poriadnej rozlúčky, chopte sa ako družička príležitosti a pozvite na ňu tajomného hosťa…

Read more