Kto je

Striptér?

Striptér je umelec, tanečník, showman a herec v jednom.

Hovorí sa, že nie je striptér ako striptér. Striptíz z našej ponuky je výnimočný a každý striptér niečim špecifický. Veríme že si každá prídete na to svoje a vyberiete si presne podľa vašich predstáv.

Varianty striptízových vystúpení ktoré ponúkame:

  • americký striptíz
  • duo alebo skupinový striptíz
  • pánsky striptíz

Skrátka každá si môžete vybrať presne podľa vášho gusta.

 

 

Ako postupovať?

Zvolíte si dátum a približný čas kedy by ste chceli tento ,,darček/prekvapenie” na rozlúčku so slobodou/oslavu. Prezistíme dostupnosť striptéra ktorého si môžete vybrať tu: https://stripterbratislava.sk/stripteri

a následne Vám zašleme cenovú ponuku za pánsky striptíz. Po odsúhlasení sa dohodnú detaily (kostým alebo špeciálne požiadavky). Následne vyplníte rezervačný formulár na našej stránke, ktorý Vám potvrdíme.

Hudba sa zapla a striptér prichádza… Vystúpenie v sebe zahŕňa tanečné, akrobatické a erotické prvky… je zábavné, hravé a hlavne vzrušujúce. Používajú sa rôzne pomôcky ako napr. olej, ľad, voda, vibrátor, horúci vosk, atď. Počas vystúpenia sa striptér venuje hlavne neveste/oslávenkyni, avšak do programu zapája aj publikum.

Striptízové vystúpenie trvá cca 9-12 min a niekedy aj viac. Čím lepšie publikum a nálada, tým väčšia pravdepodobnosť, že bude aj pesnička navyše.

V prípade potreby vieme zabezpečiť aj dámsky striptíz: http://www.stripterkabratislava.sk